Çatı İzolasyonu Hizmetlerimiz

Çatı konusunda son dönemlerde yeni yönelimlerden söz edebiliriz. Gerek çatı izolasyonu (yalıtımı) gerekse de konstrüksiyon uygulamaları profesyonelliği zorunlu kılmaktadır. Çatı izolasyonu özellikle yeni ve modern yapıların olmazsa olmazları arasında bulunuyor. İzolasyonun en cazip tarafı enerji tüketimini ciddi ölçüde azaltıyor olmasıdır. Yalıtım malzemeleri arasında, en doğru seçimleri yapmak, tümüyle çatınızın türüyle ilişkili bir durumdur. Dilerseniz yeni yaptırdığınız eviniz için, dilerseniz de var olan eviniz için çatı izolasyonu hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Çatı İzolasyonu Nedir?

Çatılar yapılarımızın belki de en kritik yapılarından bir tanesi olarak kabul edilir. Gerek malzeme gerekse de uygulama biçimi açısından çatıları farklı başlıklar altında incelemek mümkün. Hangi tip çatıları tercih edersek edelim temel gaye, binalarımızın yalıtımını gerçekleştirmek ve bu sayede evlerimizin kullanım ömrünü uzatmaktır. Gerek yanlış çatı uygulamalarına yönelmek, gerekse de belli periyotlar eşliğinde yapılması gereken bakımları ihmal etmek, ne yazık ki daha ciddi maddi bedeller ödetmektedir. Aksayan bir çatıda kışı geçirmek olanaksız olduğu için, bu maddi bedeli karşılamak zorunda kalabilirsiniz.

Çatı izolasyonu çatının alt bölümlerinde, bir başka deyişle oturduğumuz evlerin tavan bölümlerinde olası ısı kayıplarını önlemeye yönelik olarak uygulanan her türlü yalıtım işlemine denir. Burada çatının durumuna göre çok çeşitli izolasyon malzemelerine yönelmek mümkündür. Çatı izolasyonu yarattığı etkiyle yaşam kalitesini ciddi ölçüde arttıran bir faktördür. Çetin kış aylarının ortasında ailenizle beraber kötü sürprizlerle karşılaşmak istemiyorsanız çatı izolasyonu süreçlerinde profesyonel destek almalısınız. “Catizo Çatı İzolasyon Çözümleri” olarak, deneyimli ekibimizle beraber, her türlü yalıtım uygulaması için, size bir telefon kadar yakınız.

Çatı İzolasyonu Maliyetleri

Günümüzde enerji tasarrufu denildiği zaman akla gelen ilk uygulamalardan biri olan izolasyon, kullanıcıların yakıt masraflarını önemli ölçüde düşürüyor. Bu da kış aylarının en büyük kabuslarından biri olan elektrik faturalarının çok daha dengeli bir düzeyde gelmesine neden oluyor. Dolayısıyla çatı izolasyonunun aile bütçesine dolaylı yoldan katkı sunan bir yatırım biçimi olduğunu söyleyebiliriz. Çatı izolasyonu fiyatları genelde kullanılan yalıtım malzemesinin biçimi ve çatının alanı belirler. Bu nedenle izolasyona dair standart bir fiyat söyleyebilmek güçtür. Bu konuda detaylı bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Çatınız ile ilgili anahtar teslim çatı uygulaması, çatı tamiratı, çatı izolasyonu, poliüretan enjeksiyon veya poliüretan sprey uygulamalarımız hakkında bilgi almak için 7/24 bize ulaşabilirsiniz. İletişim sayfamızdaki formdan, (0212) 505 76 86 numaralı telefonumuzdan, info@catizo.com e-posta adresimizden veya WhatsApp üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat