Bahçeşehir çatı firması

Bahçeşehir Çatı Firması

Catizo Çatı İzolasyon Çözümleri olarak hizmet verdiğimiz bölgelerden birisi de İstanbul’un güzide bölgesi Bahçeşehir.  Kurumsal çatı tamiratı, tadilatı ve izolasyonu hizmetlerimiz ile Bahçeşehir çatı firması arayan müşterilerimize garantili çözümler sunuyoruz.

Çatı Tamirat ve Tadilatında Catizo

  • Lokal Onarımlarda En Az 5 Yıl Garanti: Fizibilite aşamasından yapılan son işleme kadar yaptığımız işin eğitimini almış mimar ve mühendislerimiz sizi her aşamada bilgilendiriyor. Çatınızın mevcut durumu ve sorunlarının tespitini doğru bir şekilde yapıyor. Kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik gibi diğer standartlarımızın da sayesinde en az 5 yıl garanti verebiliyoruz.
  • Kaliteli Malzeme: Yaşam alanlarında konforumuzun en önemli unsuru ortam ısısıdır. Ortam ısısını hem koruyabilmek hem de tasarruf sağlayabilmek için binalardaki çatı izolasyonunun en doğru şekilde yapılmış olması büyük önem taşımaktadır. Catizo çatı izolasyon uygulamalarında kalitesini ispatlamış malzemeleri doğru biçimde kullanarak yaşam alanlarına katma değer sağlamaktadır.
  • Kaliteli İşçilik: Yaptıkları işte 30 yıl deneyim sahibi olan çatı ustası ve mühendislerimiz Bahçeşehir dahil olmak üzere İstanbul’un birçok bölgesinde uygulama yapmışlardır. Geniş referans portföyümüz ile hizmetinizdeyiz.

Çatı izolasyonu hizmetlerimizin haricindeki diğer faaliyetlerimizi Hizmetlerimiz sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

 

Bahçeşehir çatı firması

7/24 Ücretsiz Keşif Hizmeti

Catizo Bahçeşehir bölgesine 7 gün 24 saat ücretsiz keşif hizmeti sunmaktadır. Unutulmamalıdır ki çatınızdaki problemin tespiti, sorunun çözümündeki en önemli etkendir. Eğer sorun doğru tespit edilmemiş ise onarımındaki veya izolasyonundaki yapılan uygulamada izlenilen yol da doğru olmayacaktır. Bu durum da yakın zamanda tekrar eden izolasyon problemlerine yol açacaktır. Profesyonel çatı izolasyon ekibimiz ihtiyacınız olan doğru ve şeffaf tespit hizmetini size sunacaktır.

Su ve Sıvı İzolasyonu Hakkında

Su izolasyonu genel olarak poliüretan enjeksiyon yöntemi ile gerçekleştirilir. Bu uygulamada tek komponentli çözücü ve aşındırıcı içermeyen malzeme betonarme yapılardaki suyun sızdığı veya sızması muhtemel kılcal çatlaklara uygulanır.

Isı İzolasyonu Hakkında

Çatılarda uygulanan ısı yalıtımı uygulamalarının başında poliüretan sprey köpük uygulamaları  gelir. Bu uygulama sayesinde yaşam konforunu farkedilir şekilde artmaktadır. Poliüretan sprey köpük uygulamaları sunduğu enerji tasarrufu ile de bütçenize katkıda bulunmaktadır.

İletişim

Catizo’ya (0212) 505 76 86 numaralı Müşteri Destek Hattı’mızdan ulaşabilirsiniz. Web sitemizin İletişim sayfasındaki iletişim forumunu doldurarak veya info@catizo.com e-posta adresimizden de bizimle irtibat kurabilirsiniz. Acil bilgi almanız gerek durumlar için ise WhatsApp Destek Hattı‘mızdan sorularınızı bize yazabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat