Catizo poliüretan enjeksiyon uygulamaları

Poliüretan Enjeksiyon Uygulamaları

Poliüretan Enjeksiyon Uygulamaları ile su sızıntılarına kesin çözüm arıyoruz ve uyguluyoruz.

Catizo Poliüretan Enjeksiyon Uygulamaları

Catizo poliüretan enjeksiyon uygulamaları ile; beton ve ters alanlardan gelen su izolasyonu sağlamak amacıyla beton ve duvar içerisinde çatlak ve kılcal alanların doldurularak su sızıntıların kesintisinde kullanılan  sistemdir. Poliüretan enjeksiyon genel olarak, metro tünelleri, bodrum, sığınak, asansör kuyusu, temel, perde duvar, yer altı sularını tersi yönden gelen suyun durdurulması için geliştirilmiştir.

 

Catizo poliüretan enjeksiyon uygulamaları

Poliüretan Enjeksiyon Uygulama

Poliüretan enjekte etmek için motorlu veya hidrolik yüksek basınçlı makine olması gerekmektedir. Daha sonra Poliüretan sıvı izolasyon maddesi uygulama öncesi suyun olduğu beton yüzeyler belirlenir, beton ve çatlak alanların takibi eşit oranda ortalama 30 cm aralıklarla betona 45 derece eğik olarak paker dübellerin takılması için delikler açılır. Sonrasında delikler hava basılarak temizlenir, sonrasında çelik paker dübeller çakılarak sızdırmazlık contaları içerde sıkışacak oranda cıvata başından sıkılır, sonrasında enjeksiyon yapılmak üzere paker başlıklarına nozul takılır ve basınçlı şekilde Poliüretan Jel Enejekte edilir. Enjekte edilen Poliüretan diğer dübel deliklerinden gelene kadar gönderimine devam edilir. Bu şekilde devam edilerek tüm dübeller ve sızıntıların geldiği noktalar doldurulur.

Poliüretan Enjeksiyon Hangi Alanlarda Uygulanmalı

Kazık Arkalarında, Perdelerde, Havuzlarda, Otoparklarda, Tünellerde, Köprülerde, Depolarda, Barajlarda, Asansör Çukurlarında, Temellerde, Kılcal Açılmalarda, Zemindeki Çatlaklarda gibi Geniş Boşlukların Doldurulmasında  poliüretan enjeksiyon sitemi devreye girer.

Poliüretan Enjeksiyon Fiyatları

Öncelikle hangi alana uygulamanın yapılacağına karar verildikten sonra kg fiyatı üzerinden fiyat verilecektir. Bileşen sayısına göre fiyatta değişmektedir.

İletişim

Catizo’ya (0212) 505 76 86 numaralı Müşteri Destek Hattı’mızdan ulaşabilirsiniz. Web sitemizin İletişim sayfasındaki iletişim forumunu doldurarak veya info@catizo.com e-posta adresimizden de bizimle irtibat kurabilirsiniz. Acil bilgi almanız gerek durumlar için ise WhatsApp Destek Hattı‘mızdan sorularınızı bize yazabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat