Hizmetlerimiz

Çatı Yapımı

 • Ahşap Çatı Yapımı: Genellikle çam ağacı tercih edilen ahşap çatılarda, dekoratiflik ve dayanıklılık ön plana çıkmaktadır. Yalıtkan bir malzeme olan ahşap yazın sıcağı, kışın ise soğuğu geçirmediğinden tercih sebebi olurlar.
 • Çelik Konstrüksiyon Çatı Yapımı: Uzun ömürlü ve yüksek dayanımlı metal profiller ile tasarım ve uygulaması gerçekleştirilir. Mimari projelerde ve özel kullanımlar için ideal olan çelik çatıların projelendirmeleri statik hesaplar ile yapılır.
 • Isı Yalıtımlı Çatı Yapımı: Isı yalıtımı hem kısa vadede hem de orta ve uzun vadede enerji tasarrufu sunan uygulamalardır. Isı yalıtımlı çatı uygulamaları sayesinde yaşam alanlarının konforu artmaktadır.

Çatı Tadilatı

 • Doğru Projelendirme: Çatı tamiratı uygulamalarında doğru projelendirme, tamirat işleminin en önemli unsurudur. Tadilata başlamadan tespit edilmeyen olası sorunların daha sonradan ortaya çıkmaması için sorun tespitinin titizlikle gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
 • Kaliteli Malzeme ve İşçilik: Çatılar değişken iklim ve hava koşullarına maruz kalırlar. Bu sebepten dolayı tamirat uygulamalarında kaliteli malzeme seçimi ve özverili işçilik çatı tadilatının uzun ömürlü olması üzerinde belirleyici etkenlerdir.
 • Sözleşme ile "0 Risk": Catizo Çatı İzolasyon Çözümleri olarak müşterilerimizle karşılıklı imzaladığımız "Çatı Tadilat Sözleşmesi" sayesinde bizden aldığınız hizmeti şeffaf ve açık bir şekilde görebilirsiniz. Çatı tamiratlarında verdiğimizi Minimum 5 Yıl Garanti ile müşterilerimizin güven ve memnuniyetlerini en üst seviyede tutmayı hedeflemekteyiz.

Çatı İzolasyonu

 • Mimar ve Mühendis Kadrosu: Akademik eğitimini tamamlamış mimar ve mühendis ekibimiz ile izolasyon uygulamalarını en doğru şekilde projelendiriyoruz. Bu sayede en uygun malzeme seçimi ve uygulama modeli belirlenir.
 • 30 Yıl Deneyimli Ustalar: Alanlarında uzun yıllar tecrübe sahibi ustalarımızla sorunsuz izolasyon uygulamaları gerçekleştiriyoruz. İşini seven özverili uygulama ekibimiz sayesinde doğru malzemeleri doğru şekilde kullanıyoruz.
 • Zamanında İş Teslimi: Zamanın herkes için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Stratejik ve planlı çalışma prensipleriyle doğru terminle doğru izolasyon çözümlerini sunuyoruz.

Danışmanlık YENİ

 • Detaylı Çatı Analizi: İster mimarlık ofisi olun, isterseniz çatısının sorunlarını detaylı bir şekilde öğrenmek isteyen bireysel müşterimiz  veya yönetici olun; sizler için hazırladığımız açık ve şeffaf çatı analiz raporumuzda çatınızın sorun ve çözümlerini detaylı bir şekilde sizlere sunuyoruz.
 • Doğru Projelendirme: Gerek anahtar teslim çatı kurulumlarında gerek ise çatı tamiratı ve izolasyonu uygulamalarında doğru projelendirme en önemli unsurdur. Uygulamaya başlamadan önce yapılan doğru projelendirme sayesinde çatıların görevlerini en iyi şekilde yapmalarını ve uzun ömürlü olmalarını sağlıyoruz.
 • Çözüm Odaklı Raporlama: Çatı sorunlarının tespiti sorunların çözümü noktasında en önemli faktördür. Çözüm odaklı raporlama hizmetimiz sayesinde çatı sorunlarınızın çözümüne en kestirme yoldan ulaşacaksınız.

Poliüretan Enjeksiyon

 • Su Yalıtımı: Poliüretan enjeksiyon uygulamalarımızda tek komponentli çözücü ve aşındırıcı içermeyen malzeme betonarme yapılardaki suyun sızdığı veya sızması muhtemel kılcal çatlaklara uygulanır.
 • %100 Etkili Çözümler: Modern inşaat tekniklerinde en sık kullanılan su yalıtımı çözümü poliüretan enjeksiyon uygulamalarıdır. Suyun geliş yönünün aksine yönde uygulama yapıldığı için geleneksel izolasyon uygulamalarının kullanılamadığı yerlerde etkili yalıtım sonuçları ortaya koyar.
 • Garantili Uygulama: Catizo Çatı İzolasyon Çözümleri olarak fizibilitesini gerçekleştirdiğimiz tüm projelerin poliüretan enjeksiyon uygulamalarını garantili bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Poliüretan Sprey Köpük

 • Isı Yalıtımı: Çatılarda uygulanan ısı yalıtımı uygulamalarının başında gelen poliüretan sprey köpük uygulamaları bu sayede yaşam konforunu farkedilir şekilde arttırmaktadır. Poliüretan sprey köpük uygulamaları sunduğu enerji tasarrufu ile de bütçelere katkıda bulunmaktadır.
 • %100 Etkili Çözümler: Modern inşaat tekniklerinde en sık kullanılan ısı yalıtımı çözümü poliüretan sprey köpük uygulamalarıdır. Diğer dış etmenlere bağlı yapılarda gerçekleştirilen ısı yalıtım uygulamaları sayesinde %20 ila %70 tasarruf sağlanabilmektedir.
 • Garantili Uygulama: Catizo Çatı İzolasyon Çözümleri olarak fizibilitesini gerçekleştirdiğimiz tüm projelerin poliüretan sprey köpük uygulamalarını garantili bir şekilde gerçekleştiriyoruz.
WhatsApp chat