Poliüretan sprey köpük hizmetleri

Poliüretan Sprey Köpük Hizmetleri

Poliüretan Sprey Köpüğü ile daha az ses, daha az ısı kaybı.

Poliüretan Sprey Köpük Hizmetleri 

Poliüretan Sprey Köpük Hizmetleri; günümüzde ısı kaybını önlemek, su sızıntılarına engel olmak ve ses etkileşimini azaltmak için kullanılan bir yapı malzemesidir. Yalıtımın gerektiği çok çeşitli alanlarda uygulanabilir.İnşaat sektöründe temellerde, çatılarda ve dış cephelerde ısı yalıtımı gerektiren bütün alanlarda ve zeminlerde uygulanmaktadır. İnşaat sektörünün yanı sıra hayvan besihanelerinde, soğuk hava depolarında, konteynırlarda, boru ve tank izolasyonunda da, kullanılmaktadır. bor yalıtımı, strafor köpük ve taş yünü gibi diğer ısı yalıtım malzemeleri ile karşılaştırıldığında poliüretan köpük ısı iletkenliği konusunda ciddi anlamda fark göstermektedir. Kaplama yeteneği ile birkaç saniye içerisinde kendi hacminin 30-40 katı kadar şişerek poliüretan köpük halini alan çok düşük ısı iletimi değeri saye-sinde dünyanın en iyi ısı yalıtım malzemesidir diyebiliriz.

Poliüretan sprey köpük hizmetleri

Poliüretan Sprey Köpük Uygulanışı

Öncelikle sağlıklı bir uygulamak olması için zeminin kuru ve temiz olması uygulama için çok önemlidir. Kaplama uygulaması yüksek basınçlı poliüretan makinası ile uygulanır. Uygulama, makine sistemi, kompresör, ham madde pompaları ve hortumları bulunan mobil sistem ile gerçekleşir. Eğitilmiş personel bu mobil sistemle yerinde uygulamayı gerçekleştirir. Püskürtülen malzeme %100 aderans ile zeminine yapışarak yekparelik sağlar. Yüksek basınçla püskürtüldüğünden en ufak gözenekleri dahi doldurur.

Poliüretan Sprey Köpük Özellikleri

-Koku yapmaz, bulunduğu yerde böcek olmaz.

– 2 zeminde de (yatay dikey) kolaylıkla uygulanır.

– Uygulandığı zemini her türlü darbeye karşı korur ve güçlendirir.

– En önemlisi; ısı kaybını önlediği için; bu da hem ısı hem soğuk enerjiden büyük tasarruf sağlar.

Poliüretan Sprey Köpüğü ile Çok Yönlü Alanlarda Uygulanış

Çatı Arası Zemin Uygulamaları, Temel perde duvar uygulaması, Çeltik Depoları, Büyük ve Küçük Baş Hayvan Besihaneleri, Tavuk Mantar Çiftlikleri, Atermit Çatı Uygulamaları, Soğuk Hava Depoları, Trapez Sac Uygulamaları, Şap Altı Açık Teras  Uygulaması ,Çatı Ters Tavan Uygulaması gibi birçok alanda uygulanılır, kolaylık sağlar.

İletişim

Catizo’ya (0212) 505 76 86 numaralı Müşteri Destek Hattı’mızdan ulaşabilirsiniz. Web sitemizin İletişim sayfasındaki iletişim forumunu doldurarak veya info@catizo.com e-posta adresimizden de bizimle irtibat kurabilirsiniz. Acil bilgi almanız gerek durumlar için ise WhatsApp Destek Hattı‘mızdan sorularınızı bize yazabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat