Anahtar Teslim İşlerde 20 Yıl Garanti

Çatılarımız, evlerimizin estetik açıdan tamamlayıcılarıdır. Çatının tek işlevini elbette bu boyutuyla sınırlandıramayız. Çatılar, aynı zamanda akla gelebilecek her türlü dış etkene karşı binalarımızı üstten koruyan, son derece işlevsel yapılardır. Pek çok alanda olduğu gibi bu alanda da radikal değişimler ve modern çözümler ön plana çıkmaya başladı diyebiliriz. Bu nedenle özellikle yeni yapılan binalarda, çatı sistemlerinin bir bütün olarak ele alındığını ve bu konuya özel olarak önem verildiğini görebilirsiniz. Çatı uygulama işlemleri, önemi itibariyle profesyonel bir firmanın sorumluluğunda yürütülmelidir.

Aksi takdirde, bakımı ve tadilat süreçleri ertelenen, düşük kalite malzemelerin kullanıldığı, yalıtım ve benzer modern yöntemlere entegre olamamış, geleneksel çatıların uzun ömürlü olma şansları yoktur.

 

Anahtar Teslim Çatı Uygulama

Çatı uygulama konusu, her daim özel bir bütçeyi hak eder. Zaten sırf tasarruf yapmak amacıyla tercih edilmiş niteliksiz bir çatı uygulaması dolaylı yoldan daha büyük masraflar yaratır. Bu nedenle makul olan, A’dan Z’ye her türlü detayın düşünüldüğü, uzun süre herhangi bir sorunla karşılaşmayacağınız, ısınma problemlerine maruz kalmayacağınız bir çatı uygulaması için düğmeye basmanız. Catizo Çatı İzolasyon Çözümleri olarak çatınızı baştan başa yeniliyoruz. Çatınızı uzman ekibimize emanet ederek, tüm malzemeleri ayrı ayrı yerlerden temin etme derdinden kurtulun. Ekibimiz çatınıza dair kapsamlı bir analiz raporu hazırlar ve bunu sizinle çatı uygulama öncesinde paylaşır. Ardından çatınızda değişmesi gereken tüm materyalleri ayrı ayrı ele alır. Örneğin baca dipleri, çatı iskeletleri, saçaklar, örtü, oluklar ve çatı dereleri bu süreçte ekibimiz tarafından bağımsız olarak onarılır. Değişmesi gereken yapılar, yerlerinden sökülür ve daha şık, daha modern, daha sağlam olanlarıyla değiştirilir.

Sonuç, çatınızda mucizevi bir değişimi beraberinde getirir. Anahtar teslim çatı uygulama, hem evinizin görünümünü değiştirir, hem de olası sızıntı, akma, ısınma, rutubet, bakteri, küf gibi kronik sorunlarla vedalaşmanızı sağlar. Evimizin bazı bölümleri nasıl ki belli periyotlarla bakım ve onarıma muhtaçsa, aynı durum çatılarımız için de geçerlidir. Çatılarınızda köklü ve sağlıklı bir değişim yaratmak istiyorsanız, Catizo Çatı İzolasyon Çözümleri, sizin için doğru adres.

Bize Ulaşın

Çatınız ile ilgili anahtar teslim çatı uygulaması, çatı tamiratı, çatı izolasyonu, poliüretan enjeksiyon veya poliüretan sprey uygulamalarımız hakkında bilgi almak için 7/24 bize ulaşabilirsiniz. İletişim sayfamızdaki formdan, (0212) 505 76 86 numaralı telefonumuzdan, info@catizo.com e-posta adresimizden veya WhatsApp üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat