Çatı Kaplama Fiyatları

Yapı sektöründe en ciddi değişim, çatı departmanında yaşanıyor diyebiliriz. Birkaç sene öncesiyle bile kıyaslandığında, çatı uygulamalarının çok hızlı bir değişim içinde olduğunu görebilirsiniz. Yeni çatı uygulamaları, daha ekonomik ve daha estetik olmaya odaklıdır. Bu anlamda binaların olmazsa olmaz işlemlerinden biri olan izolasyon ya da kaplama konusuna özel bir parantez açmamız gerekiyor. Çatı kaplama kısaca binayı dış etkenlerden korumak ve ısı izolasyonunu nihayetlendirmek amacıyla yapılan uygulamalara denir. Tercih edilen çatı kaplama malzemeleri sonucun çok daha başarılı olması adına oldukça önemli bir kriterdir; fakat bu elbette başlı başına yeterli değildir. İyi malzemenin doğru ve profesyonel bir uygulama ile birleşmesi adına Catizo Çatı İzolasyon Çözümleri, özellikle de uygun çatı kaplama fiyatları ile son derece ideal bir seçim olacaktır.

Çatı Kaplama Malzemeleri

Çatı kaplama konusunda en iyi malzemenin hangisi olduğu, yıllardır süregele bir tartışmadır. Bu sorunun cevabı, yeni teknolojilere göre sürekli güncellenmelidir. Bu noktada önemli olan, en iyi malzemeden ziyade sizin yapınız için en doğru ve verimli malzemeyi tercih etmenizdir. Bu konuda Catizo Çatı İzolasyon Çözümleri olarak bizden destek alabilirsiniz. Bu noktada dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise iklimsel koşullardır. Basit bir örnekle, sert şehirlerde saç malzemeler çok daha ideal sonuçlar sunar. Görece daha sıcak yerlerde, kiremit doğru bir kaplama malzemesi olarak kabul edilebilir.

Çatı Kaplama Modelleri

Çatı kaplama fiyatları kadar doğru kaplama modellerini tercih etmek hem dolaylı yoldan bir tasarruf sağlayacaktır, hem de binanın dış görünümüne yeni bir hava katacaktır. Çatı kaplama konusunda çok farklı alternatiflerden söz edebiliriz.

  • Metal kiremit panel
  • PVC çatı
  • Onduvilla
  • Çinko levha
  • Sac
  • Galvaniz
  • Şıngıl

2019 Çatı Kaplama Fiyatları

Çatı kaplama fiyatları yeni teknolojilerle birlikte her sene ciddi bir değişime uğruyor. Yukarıda saydığımız bütün modeller ve malzemeler, kaplama fiyatlarını doğrudan etkilemektedir. Bunun yanında uygulamanın yapılacağı alanın büyüklüğü ya da küçüklüğü de fiyata etki eder. Çünkü fiyatlandırmada birim fiyat, m² üzerinden hesaplanmaktadır.

Bize Ulaşın

Çatınız ile ilgili anahtar teslim çatı uygulaması, çatı tamiratı, çatı izolasyonu, poliüretan enjeksiyon veya poliüretan sprey uygulamalarımız hakkında bilgi almak için 7/24 bize ulaşabilirsiniz. İletişim sayfamızdaki formdan, (0212) 505 76 86 numaralı telefonumuzdan, info@catizo.com e-posta adresimizden veya WhatsApp üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat